Talent 2013 - LISTA KATEGORII I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

plakat_talent2013

X WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY TALENT 2013

8 CZERWCA GODZ. 12.00

 

 

 


LISTA KATEGORII I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW:

 

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III

  1. JULIA ZAWADZKA (MDK ORNETA)
  2. OKTAWIA BERNAŚ (MDK ORNETA)
  3. ALIA DZIELIŃSKA (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI

  1. JAGODA DYMCZYK (MOK LUBAWA)
  2. JAGODA MAZIARSKA (DREAMS- NOWE MIASTO LUBAWSKIE)-
  3. LAURA TRUSZYŃSKA(DREAMS- NOWE MIASTO LUBAWSKIE)-
  4. JULIA CIEPLAK (NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
  5. ADA DUDEK (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  6. MARTA DRĘŻEK (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  7. KORNELIA KOBYLIŃSKA(FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  8. WIKTORIA PIETKIEWICZ (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI
  9. MAGDALENA KUSIOR (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  10. KAROLINA KLIMCZAK (BARTOSZYCE)
  11. ALICJA SKRZYŃSKA (MDK ORNETA)
  12. GABRIELA ŻOŁĄDEK (MDK ORNETA)
  13. AGATA SŁAWECKA (MDK ORNETA)
  14. ALEKSANDRA LEWICKA (KURZĘTNK)
  15. MARTYNA KOBYLIŃSKA (BCK-BRANIEWO)
  16. ELIZA KOWALCZYK (BCK-BRANIEWO)

KATEGORIA SZKOŁY GIMNAZJALNE

  1. KAROLINA SZPANOWSKA (MOK LUBAWA)
  2. MARTYNA GRUŻEWSKA (SŁOBITY)-
  3. ALICJA SOBOCIŃSKA(GOK -STARY DZIERZGOŃ)
  4. ALICJA DUBIEŃ (GOK- STARY DZIERZGOŃ)
  5. OLIWIA KASJANIUK (BARTOSZYCE)
  6. KATARZYNA GRONOWSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  7. NATALIA ZARĘBA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  8. KAJA WASILEWSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  9. ŁUCJA STANIEK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  10. NICOLE ZIEBIS (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  11. EWELINA NISKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  12. ALEKSANDRA KOROSTEŃSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  13. URSZULA SPYCHALSKA (POK PASŁĘK)
  14. ZESPÓŁ SMOKOWYJE (MDK ORNETA)
  15. ZESPÓŁ ISKIERKA

KATEGORIA  SZKOŁY ŚREDNIE/STUDENCI I DOROŚLI

  1. JOANNA SIWIK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  2. ANITA SIENICKA (TOLKMICKO)
  3. ALEKSANDRA ZIENKIEWICZ  (ORNETA)
  4. MAJA KADŁUBOWSKA (ELBLĄG)
  5. KAROLINA MISZCZUK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI
  6. KAMIL MOSZCZYŃSKI (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  7. KAROLINA WĘGRZYNOWSKA (BCK –BRANIEWO)
  8. IZABELA GROCHOWSKA (BCK-BRANIEWO)
  9. MONIKA WEISGERBER (KURZĘTNIK)
  10. PAULINA DORAWA (MOK LUBAWA)
  11. MARTA KOSIŃSKA ( KIEŁPINY)
  12. DUET (KAMILA WACHEK/AGNIESZKA TOMKOWSKA)
  13. PIOTR RYBCZONEK (STARY CIESZYN)
  14. MAREK CZARNECKI(GOK- STARY DZIERZGOŃ)
  15.  ZESPÓŁ „THE NIGHT” (ORNETA)
  16. ZESPÓŁ „LIGHTWEIGHT” (ELBLĄG)
  17. ZESPÓŁ „JAZZNIECI” (ELBLĄG)

Lista osób i zespołów zakwalifikowanych do finału „X Konkursu Wokalnego TALENT 2013”

plakat_talent2013

Lista osób i zespołów zakwalifikowanych do finału „X Konkursu Wokalnego TALENT 2013”

1.ALICJA DUBIEŃ (GOK- STARY DZIERZGOŃ)

2.ALICJA SOBOCIŃSKA(GOK -STARY DZIERZGOŃ)

3.MAREK CZARNECKI(GOK- STARY DZIERZGOŃ)

4.PIOTR RYBCZONEK (STARY CIESZYN)

5.DUET (KAMILA WACHEK/AGNIESZKA TOMKOWSKA)

6.MARTA KOSIŃSKA ( KIEŁPINY)

7.MARTYNA GRUŻEWSKA (SŁOBITY)

8.JAGODA DYMCZYK (MOK LUBAWA)

9.KAROLINA SZPANOWSKA (MOK LUBAWA)

10.PULINA DORAWA (MOK LUBAWA)

11.MONIKA WEISGERBER (KURZĘTNIK)

12.ALEKSANDRA LEWICKA (KURZĘTNIK)

13.JAGODA MAZIARSKA (DREAMS- NOWE MIASTO LUBAWSKIE)

14.LAURA TRUSZYŃSKA(DREAMS- NOWE MIASTO LUBAWSKIE)

15.JULIA CIEPLAK (NOWE MIASTO LUBAWSKIE)

16.ELIZA KOWALCZYK (BCK-BRANIEWO)

17.MARTYNA KOBYLIŃSKA (BCK-BRANIEWO)

18.IZABELA GROCHOWSKA (BCK-BRANIEWO)

19.KAROLINA WĘGRZYNOWSKA (BCK –BRANIEWO)

20.ADA DUDEK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

21.ALEKSANDRA KOROSTEŃSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

22.MARTA DRĘŻEK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

23.KORNELI KOBYLIŃSKA(FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

24.EWELINA NISKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

25.NICOLE ZIEBIS (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

26.ŁUCJA STANIEK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

27.KAMIL MOSZCZYŃSKI (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

28.KAJA WASILEWSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

29.ALIA DZIELIŃSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

30.WIKTORIA PIETKIEWICZ (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

31.NATALIA ZARĘBA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

32.MAGDALENA KUSIOR (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

33.KATARZYNA GRONOWSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

34.KAROLINA MISZCZUK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

35.JOANNA SIWIK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

36.ANITA SIENICKA (TOLKMICKO)

37.KAROLINA KLIMCZAK (BARTOSZYCE)

38.OLIWIA KASJANIUK (BARTOSZYCE)

39.ALEKSANDRA ZIENKIEWICZ  (ORNETA)

40.ALICJA SKRZYŃSKA (MDK ORNETA)

41.JULIA ZAWADZKA (MDK ORNETA)

42.GABRIELA ŻOŁĄDEK (MDK ORNETA)

43.AGATA SŁAWECKA (MDK ORNETA)

44.OKTAWIA BERNAŚ (MDK ORNETA)

45.ZESPÓŁ „THE NIGHT” (ORNETA)

46.ZESPÓŁ SMOKOWYJE (MDK ORNETA)

47.ZESPÓŁ „LIGHTWEIGHT” (ELBLĄG)

48.ZESPÓŁ „JAZZNIECI” (ELBLĄG)

49.MAJA KADŁUBOWSKA (ELBLĄG)

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 38

Miesiąc 1514

Od początku 2401417