Talent 2016 - KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW FINAŁU

Talent 2016 xs










KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW FINAŁU TALENT 2016:



I KATEGORIA KLASY I – III

1.Wiktoria Mateusiak (Elbląg)
2.Wiktoria Peplińska (Elbląg)
3.Martyna Suzinowicz (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tolkmicku)
4.Matylda Małysko (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tolkmicku)
5.Nikola Pietkiewicz (Płozy gmina Szczytno)
6.Julia Świdwa (Głotowo)
7.Sylwia Grygielewicz (Dobre Miasto)
8.Kinga Jankiewicz (Pasłęk)
9.Emilia Kozłowska (Olsztynek)
10.Wiktoria Wilkaniec (Olsztynek)
11.Amelia Chomej (Kożuchy Wlk.)
12.Amelia Sulej (Bogaczewo)
13.Karolina Puchalska (Bystry)
14.Laura Sztachelska (Bystry)
15.Zofia Dąbrowska (Wilkasy)
16.Maciej Golian (Szczytno)
17.Julia Manków (Olsztynek)
18.Gabriela Kalinowska (Frombork)
19.Łucja Gereg (Orneta)



II KATEGORIA KLASY IV – VI

1.Hubert Niksa (Szczytno)
2.Martyna Staszkiewicz (Dobre Miasto)
3.Zuzanna Belka (Lubomino)
4.Michał Cichocki (Pasłęk)
5.Julia Jarka (Pasłęk)
6.Kinga Lewandowska (Olsztynek)
7.Julia Matyjasek (Wilkasy)
8.Magdalena Burcewicz (Tolkmicko)
9.Martyna Sostek, Julia Sprawka (Zalewo)
10.Oskar Jaroszewicz (Orneta)
11.Oktawia Bernaś (Orneta)
12.Łucja Maziuk (Nowy Dwór)
13.Daria Piech (Ośrodek Kultury w Młynarach)
14.Wesołe Nutki (Gminny Ośrodek Kultury – Jedwabno)



III KATEGORIA GIMNAZJUM

1.Sandra Gembal (Ryńskie Centrum Kultury)
2.Wiktor Kopyczyński (Studio Wokalne „Dreams”)
3.Natalia Ilczuk (Tolkmicko)
4.Aleksandra Chojnowska, Wiktoria Ściseł -Wadecka (Tolkmicko)
5.Adrianna Boczkowska (Tolkmicko)
6.Kornelia Kobylańska (Szczytno)
7.Zuzanna Rokicka (Świętajno)
8.Klaudia Mysiorska (Świętajno)
9.Emilia Spanialska (Świętajno)
10.Weronika Pietkiewicz (Płozy gmina Szczytno)
11.Adrianna Dudek (Szczytno)
12.Aleksandra Galińska (Dobre Miasto)
13.Julia Pielech
14.Karolina Klimczak (Bartoszyce)
15.Katarzyna Kozłowska (Olsztynek)
16.Alicja Grodzicka (Wronka)
17.Natalia Czerwińska (Bogaczewo)
18.Oliwia Panaś (Giżycko)
19.Julia Bączkiewicz (Elbląg)
20.Kinga Wardowska (Nowe Miasto Lubawskie)
21.Alicja Semkiw (Ośrodek Kultury w Młynarach)
22.Gabriela Żołądek (Orneta)
23.Adrianna Lisowska (Ośrodek Kultury w Młynarach)




IV KATEGORIA SZKOŁY ŚREDNIE, STUDENCI, DOROŚLI


1.Daria Gruźlewska (Studio Wokalne „Dreams”)
2.Sylwia Kaczorek (Ryńskie Centrum Kultury)
3.Weronika Sztekler (Ryńskie Centrum Kultury)
4.Zespół KSA (Tolkmicko)
5.Natalia Jackiewicz (Wielbark)
6.Natalia Zaręba (Leśny Dwór)
7.Patrycja Łutaj (Frombork)
8.Joanna Przyborowska (Lidzbark)
9.Justyna Strojczyk (Smolajny)
10.Paulina Cybulko (Wilkasy)
11.Sylwia Mil (Wilkasy)
12.Karolina Grzywińska
13.Mirella Burcewicz (Tolkmicko)



Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 85 gości oraz 1 użytkownik.

  • gosia

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 93

Miesiąc 2240

Od początku 2383241