Talent 2013 już w sobotę!

plakat_talent2013

Przypominamy, iż Pasłęcki Ośrodek Kultury organizuje X Wojewódzki Konkurs Wokalny „Talent 2013”. Organizator jubileuszowego konkursu zadbał o wspaniałe nagrody i profesjonalną organizację imprezy.

 

Czytaj więcej...

Talent 2013 - LISTA KATEGORII I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

plakat_talent2013

X WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY TALENT 2013

8 CZERWCA GODZ. 12.00

 

 

 


LISTA KATEGORII I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW:

 

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III

  1. JULIA ZAWADZKA (MDK ORNETA)
  2. OKTAWIA BERNAŚ (MDK ORNETA)
  3. ALIA DZIELIŃSKA (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI

  1. JAGODA DYMCZYK (MOK LUBAWA)
  2. JAGODA MAZIARSKA (DREAMS- NOWE MIASTO LUBAWSKIE)-
  3. LAURA TRUSZYŃSKA(DREAMS- NOWE MIASTO LUBAWSKIE)-
  4. JULIA CIEPLAK (NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
  5. ADA DUDEK (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  6. MARTA DRĘŻEK (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  7. KORNELIA KOBYLIŃSKA(FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  8. WIKTORIA PIETKIEWICZ (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI
  9. MAGDALENA KUSIOR (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  10. KAROLINA KLIMCZAK (BARTOSZYCE)
  11. ALICJA SKRZYŃSKA (MDK ORNETA)
  12. GABRIELA ŻOŁĄDEK (MDK ORNETA)
  13. AGATA SŁAWECKA (MDK ORNETA)
  14. ALEKSANDRA LEWICKA (KURZĘTNK)
  15. MARTYNA KOBYLIŃSKA (BCK-BRANIEWO)
  16. ELIZA KOWALCZYK (BCK-BRANIEWO)

KATEGORIA SZKOŁY GIMNAZJALNE

  1. KAROLINA SZPANOWSKA (MOK LUBAWA)
  2. MARTYNA GRUŻEWSKA (SŁOBITY)-
  3. ALICJA SOBOCIŃSKA(GOK -STARY DZIERZGOŃ)
  4. ALICJA DUBIEŃ (GOK- STARY DZIERZGOŃ)
  5. OLIWIA KASJANIUK (BARTOSZYCE)
  6. KATARZYNA GRONOWSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  7. NATALIA ZARĘBA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  8. KAJA WASILEWSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  9. ŁUCJA STANIEK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  10. NICOLE ZIEBIS (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  11. EWELINA NISKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  12. ALEKSANDRA KOROSTEŃSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  13. URSZULA SPYCHALSKA (POK PASŁĘK)
  14. ZESPÓŁ SMOKOWYJE (MDK ORNETA)
  15. ZESPÓŁ ISKIERKA

KATEGORIA  SZKOŁY ŚREDNIE/STUDENCI I DOROŚLI

  1. JOANNA SIWIK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  2. ANITA SIENICKA (TOLKMICKO)
  3. ALEKSANDRA ZIENKIEWICZ  (ORNETA)
  4. MAJA KADŁUBOWSKA (ELBLĄG)
  5. KAROLINA MISZCZUK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI
  6. KAMIL MOSZCZYŃSKI (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
  7. KAROLINA WĘGRZYNOWSKA (BCK –BRANIEWO)
  8. IZABELA GROCHOWSKA (BCK-BRANIEWO)
  9. MONIKA WEISGERBER (KURZĘTNIK)
  10. PAULINA DORAWA (MOK LUBAWA)
  11. MARTA KOSIŃSKA ( KIEŁPINY)
  12. DUET (KAMILA WACHEK/AGNIESZKA TOMKOWSKA)
  13. PIOTR RYBCZONEK (STARY CIESZYN)
  14. MAREK CZARNECKI(GOK- STARY DZIERZGOŃ)
  15.  ZESPÓŁ „THE NIGHT” (ORNETA)
  16. ZESPÓŁ „LIGHTWEIGHT” (ELBLĄG)
  17. ZESPÓŁ „JAZZNIECI” (ELBLĄG)

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 93 gości oraz 1 użytkownik.

  • gosia

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 93

Miesiąc 2240

Od początku 2383241