WERNISAŻ WYSTAWY SEKCJI PLASTYCZNEJ POK

DSC04602Wczorajszego dnia 3 lipca 2019 w galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy Sekcji Plastycznej POK. Wystawa prezentuje prace 57 autorów, zarówno dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy uczęszczali na zajęcia sekcji plastycznej przez ostatnie dwa lata. Było to bardzo miłe wydarzenie, na które przyszło wiele osób. Każdy podziwiał bogate i różnorodne prace. Sekcję plastyczną prowadzi Małgorzata Olewnik.  
Miłym akcentem był także występ solistów sekcji wokalnej POK prowadzonej przez Wojciecha Hazę. Czytaj więcej...

WERNISAŻ WYSTAWY SEKCJI PLASTYCZNEJ POK

plakat sekcja sPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Sekcji Plastycznej POK, który odbędzie się 3 lipca 2019 o godz. 18:00 w Galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Wystawa prezentować będzie prace dzieci, młodzieży i dorosłych uczęszczających na zajęcia plastyczne, które powstały przez ubiegłe dwa lata. Zajęcia prowadzone przez Małgorzatę Olewnik.
 
Oprawa muzyczna - sekcja wokalna Pasłęckiego Ośrodka Kultury prowadzona przez Wojciecha Hazę.
 
Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny. Czytaj więcej...

WERNISAŻ WYSTAWY EWY PRELEWSKIEJ

DSC00459Dzisiejszego wieczoru 16 maja 2019 w Galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbył się uroczysty wernisaż wystawy prac Ewy Prelewskiej. Artystka otrzymała od Burmistrza Pasłęka dr Wiesława Śniecikowskiego podziękowanie za wzbogacanie życia kulturalnego naszego miasta. Wystawa prezentuje prace malarskie o tematyce obejmującej abstrakcje oraz pejzaże, na których można odnaleźć także krajobrazy z Pasłęka. Czytaj więcej...

Wernisaż wystawy Ewy Prelewskiej

wystawa maj sPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy prac Ewy Prelewskiej, który odbędzie się 16 maja 2019 r. o godz. 18:00 w Galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury.

Oprawa muzyczna: Wojciech Haza - saksofon

Wstęp wolny

Czytaj więcej...

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 123

Miesiąc 3911

Od początku 2431740