WERNISAŻ WYSTAWY PRAC UCZNIÓW LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH Z GRONOWA GÓRNEGO

DSC07753W czwartek (05.03.2020 r.) odbył się wernisaż wystawy pt. "Plenery". Wystawa prezentuje obrazy uczniów Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym powstałe w trakcie plenerów w Nałęczowie i Mikoszewie. Czytaj więcej...

WYSTAWA PRAC UCZNIÓW LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH Z GRONOWA GÓRNEGO

llll sLiceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na wystawę prac uczniów pt. Plenery, która odbędzie się 05.03.2020 r. o godz. 18:00 w Galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury.

Oprawa muzyczna - sekcja wokalna Pasłęckiego Ośrodka Kultury prowadzona przez Wojciecha Hazę.

Czytaj więcej...

WERNISAŻ WYSTAWY SEKCJI PLASTYCZNEJ POK

DSC04602Wczorajszego dnia 3 lipca 2019 w galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy Sekcji Plastycznej POK. Wystawa prezentuje prace 57 autorów, zarówno dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy uczęszczali na zajęcia sekcji plastycznej przez ostatnie dwa lata. Było to bardzo miłe wydarzenie, na które przyszło wiele osób. Każdy podziwiał bogate i różnorodne prace. Sekcję plastyczną prowadzi Małgorzata Olewnik.  
Miłym akcentem był także występ solistów sekcji wokalnej POK prowadzonej przez Wojciecha Hazę. Czytaj więcej...

WERNISAŻ WYSTAWY SEKCJI PLASTYCZNEJ POK

plakat sekcja sPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Sekcji Plastycznej POK, który odbędzie się 3 lipca 2019 o godz. 18:00 w Galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Wystawa prezentować będzie prace dzieci, młodzieży i dorosłych uczęszczających na zajęcia plastyczne, które powstały przez ubiegłe dwa lata. Zajęcia prowadzone przez Małgorzatę Olewnik.
 
Oprawa muzyczna - sekcja wokalna Pasłęckiego Ośrodka Kultury prowadzona przez Wojciecha Hazę.
 
Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny. Czytaj więcej...

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 296 gości oraz 1 użytkownik.

  • gosia

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 35

Miesiąc 2964

Od początku 2441772