WERNISAŻ WYSTAWY SEKCJI PLASTYCZNEJ POK

Wystawa sekcja plastyczna 2018 sPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Sekcji Plastycznej POK, który odbędzie się 21 czerwca 2018 o godz. 18:00 w Galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Wystawa prezentować będzie prace uczestników zajęć sekcji plastycznej wykonane w różnorodnych technikach, m. in. malarstwo, rysunek, grafika warsztatowa. 
 
Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny.

WYSTAWA JURGITY BRAZIUNIENE NA DZIEDZIŃCU ZAMKOWYM

DSC02882Wczorajszego dnia 29 maja 2017 r. na Dziedzińcu Zamkowym Pasłęczanie mieli okazję zapoznać się z wystawą prac malarskich artystki z Litwy – Jurgity Braziuniene. Malarka zaprezentowała prace w tematyce pejzażu i abstrakcji.

Czytaj więcej...

WYSTAWA JURGITY BRAZIUNIENE NA DZIEDZIŃCU ZAMKOWYM

jurgita wystawa 2018 sSerdecznie zapraszamy we wtorek  29.05.18  na Dziedziniec Zamkowy do obejrzenia prac malarskich artystki z Litwy – Jurgity Braziuniene.
 
Wystawę będzie można oglądać od godz. 15:00 do 18:00.
 
 

Wernisaż wystawy prac Jana Lewdorowicza

1 wernisaż Jan LewdorowiczW dniu 12 kwietnia 2018 r. w Galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy prac Jana Lewdorowicza. Ekspozycja prezentuje bogaty zbiór akwarelek, rysunków oraz malarstwa sztalugowego, każdy z pewnością znajdzie coś co go zainteresuje. Na otwarciu wystawy pojawiło się wielu gości, którzy gratulowali autorowi prac kunsztu i odwagi w dobieranych tematach.
 
Oprawę muzyczną zapewnił Jerzy Mudry - skrzypce i Grzegorz Jundziłł - instrumenty klawiszowe.  Czytaj więcej...

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 741 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 45

Miesiąc 647

Od początku 2370357