Artystyczne Lato - Koncert Inauguracyjny

plkat kam sTegoroczna edycja Artystycznego Lata będzie inna niż te minione. Jej organizacja będzie ograniczona przepisami sanitarnymi. Będzie obowiązywał limit osób, ograniczona ilość miejsc siedzących, ale za to będą obowiązkowe maseczki, dezynfekcja rąk, ograniczenie przestrzeni widowni oraz odrębne wejście i wyjście.
 
 
 Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert solistów sekcji wokalnej POK oraz zespołu Kamrat Shanty Folk który odbędzie się 19 lipca 2020 r. (niedziela) o godzinie 17:00 w Parku Rekreacyjno-Edukacyjnym na Placu Tysiąclecia.
 

ARTYSTYCZNE LATO 2020 - DEJA VU

deja vu 26.07.20 sTegoroczna edycja Artystycznego Lata będzie inna niż te minione. Jej organizacja będzie ograniczona przepisami sanitarnymi. Będzie obowiązywał limit osób, ograniczona ilość miejsc siedzących, ale za to będą obowiązkowe maseczki, dezynfekcja rąk, ograniczenie przestrzeni widowni oraz odrębne wejście i wyjście.
 
 
Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert z cyklu "Artystyczne Lato Pasłęk 2020", który odbędzie się 26 lipca 2020 r. (niedziela) o godzinie 17:00 w Parku Rekreacyjno-Edukacyjnym na Placu Tysiąclecia.
 
Wystąpi przed Państwem zespół „Deja vu” z repertuarem piosenki francuskiej.

ARTYSTYCZNE LATO 2019 - KORZUH

DSC05534

Wczorajszego dnia - 25 sierpnia odbył się ostatni koncert z cyklu Artystyczne Lato Pasłęk 2019. Na scenie w Parku Rekreacyjno - Edukacyjnym na Placu 1000-lecia wystąpiła grupa młodzieży z wymiany ukraińsko-polskiej biorąca udział w projekcie "Fabryka folkloru", a następnie wystąpił zespół KORZUH.  Koncert był niezwykle udany a publiczność dopisała.
 
Dziękujemy wszystkim przybyłym!

 

 

Czytaj więcej...

ARTYSTYCZNE LATO 2019 - KORZUH

PLLLLLSBurmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert zespołu KORZUH z cyklu "Artystyczne Lato Pasłęk 2019", który odbędzie się 25 sierpnia 2019 r. (niedziela) o godzinie 17:00 w Parku Rekreacyjno-Edukacyjnym na Placu Tysiąclecia.
 
Miło jest na poinformować, że w ramach współpracy Burmistrza Pasłęka i Pasłęckiego Ośrodka Kultury z Warmińsko - Mazurską Wojewódzką Komendą Ochotnicznych Hufców Pracy po koncercie zespołu Korzuch wystąpi grupa 24 osób, biorąca udział w projekcie "Fabryka folkloru". Czytaj więcej...

ARTYSTYCZNE LATO 2019 - KWARTET SMYCZKOWY ELBLĄSKIEJ ORKIESTRY KAMERALNEJ

DSC05313Wczorajszego dnia - 11 sierpnia odbył się kolejny koncert z cyklu Artystyczne Lato Pasłęk 2019. Na scenie w Parku Rekreacyjno - Edukacyjnym na Placu 1000-lecia wystąpił Kwartet Smyczkowy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej z takimi utworami jak:  Walc Barbary z filmu "Noce i Dnie", My heart will go on z filmu "Titanic", The Kiss z filmu „Ostatni Mohikanin”, melodia tytułowa z filmu „Różowa Pantera” i wiele innych. Wspaniały koncert nagrodzony został owacjami na stojąco.
Dziękujemy wszystkim przybyłym! Czytaj więcej...

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 15

Miesiąc 3139

Od początku 2457141