KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW FINAŁU TALENT 2017

talentx














KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW FINAŁU

TALENT 2017






I KATEGORIA: KLASY I – III

1. Kinga Jankiewicz, Pasłęcki Ośrodek Kultury
2. Lena Mistera, Wilkasy
3. Lidia Jurowska, Sterławki Małe
4. Amelia Somionka, Staświny
5. Amelia Chomej, Kożuchy Wlk.
6. Blanka Magun, Bartoszyce
7. Wiktoria Kuźmowicz, Bartoszyce
8. Kalina Rurka, Bartoszyce
9. Kornelia Krywko, Bartoszyce
10. Magda Janiak, Bartoszyce
11. Gabriela Piotrowska, Elbląg
12. Martyna Suzinowicz, Tolkmicko
13. Swietłana Boguska, Elbląg
14. Roksana Bernaś, Orneta



II KATEGORIA: KLASY IV – VI


1. Julia Jarka, Pasłęcki Ośrodek Kultury
2. Michał Cichocki, Pasłęcki Ośrodek Kultury
3. Patrycja Jaroch
4. Julia Abramczyk
5. Maja Wierzchołowska
6. Kinga Pełka, Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim
7. Natalia Hajn
8. Julia Matyjasek, Wilkasy
9. Milena Chomej, Kożuchy Wlk.
10. Zofia Dąbrowska, Wilkasy
11. Aleksandra Bielak,Antonowo
12. Wiktoria Sawicka, Bystry
13. Laura Sztachelska, Bystry
14. Wiktoria Mateusiak, Elbląg
15. Kinga Miszka, Wilczęta
16. Urszula Kucharska, Bartoszyce
17. Aleksandra Gryczko, Bartoszyce
18. Oliwia Płotka, Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku
19. Sara Owoc, Bartoszyce
20. Rozalia Piotrowska, Elbląg
21. Maciej Golian, Szczytno
22. Dawid Kucharski, Bartoszyce
23. Aleksandra Lewicka, Kurzętnik
24. Zuzanna Legiewicz, Tolkmicko
25. Nikola Bukowska, Płośnica
26. Anastazja Maciąg, Olsztyn
27. Julia Płocharczyk, Szczytno
28. Nikola Pietkiewicz, Szczytno



III KATEGORIA: GIMNAZJUM

1. Julia Pielech, Pasłęcki Ośrodek Kultury
2. Weronika Pietkiewicz, Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia-Kraina Kreatywności
3. Agnieszka Markowicz, Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia-Kraina Kreatywności
4. Klaudia Mysiorska, Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia-Kraina Kreatywności
5. Karolina Żabińska, Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia-Kraina Kreatywności
6. Julia Zielińska, Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim
7. Wiktoria Głodowska, Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim
8. Alia Dzielińska
9. Alicja Grodzicka, Wronka
10. Oliwia Panaś, Giżycko
11. Natalia Czerwińska, Bogaczewo
12. Michał Potrapeluk, Pasłęk
13. Kinga Płotka, Kurzętnik
14. Laura Truszczyńska, Nowe Miasto Lubawskie
15. Karolina Klimczak, Bartoszyce
16. Adrianna Boczkowska, Tolkmicko
17. Dominika Dąbrowska, Lubawa
18. Wiktoria Deredas, Nowe Miasto Lubawskie
19. Donata Hreczuch, Płośnica
20. Oktawia Bernaś,Orneta



IV KATEGORIA: SZKOŁY ŚREDNIE, STUDENCI, DOROŚLI

1. Kamil Korzeniewski, Elbląg
2. Katarzyna Gronowska, Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia-Kraina Kreatywności
3. Mateusz Czerniewicz, Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim
4. Natalia Ilczuk, Tolkmicko
5. Wiktoria Taranowska, Nowe Miasto Lubawskie




V Kategoria: Zespoły


1. Duet Aleksandra Gryczko i Szymon Sobczak, Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach
2. Zespół „Wild”, Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim
3. Crazy Band, Elbląg
4. Contra Band’a, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pilniku
5. Zespół Alebabki,Gminny Ośrodek Kultury w Budrach
6. Zespół Wokalny Serenada, Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne w Samborowie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 1 użytkownik.

  • gosia

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 93

Miesiąc 2240

Od początku 2383241