ZEMSTA - SPEKTAKLE GRUP TEATRALNYCH Z POK ORAZ ZIELONKI PASŁĘCKIEJ W PASŁĘCKIM OŚRODKU KULTURY

DSC09521W sobotę 26 września oraz we wtorek 29 września 2020 r. w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyły się dwa seanse przedstawienia Aleksandra Fredry "Zemsta" w wykonaniu grup teatralnych z Zielonki Pasłęckiej i Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Młodzi aktorzy przygotowywali się do tego wielkiego wydarzenia dziewiętnaście miesięcy. Przedstawienie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem widzów, którzy wypełnili wszystkie wolne miejsca na sali a cały spektakl nagrodzili gromkimi owacjami.
 
Gratulujemy wszystkim aktorom! Czytaj więcej...

ZEMSTA - PRZEDSTAWIENIE GRUP TEATRALNYCH Z POK ORAZ ZIELONKI PASŁĘCKIEJ

zzzz sZe względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, serdecznie zapraszamy dnia 26 września o godz. 18:00 oraz 29 września o godz. 11:00 do sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury na dodatkowy spektakl! Szczególnie zapraszamy uczniów szkół, dla których będzie to niesamowita możliwość poznania szkolnej lektury. Czytaj więcej...

ZEMSTA - PREMIERA PRZEDSTAWIENIA GRUP TEATRALNYCH Z POK ORAZ ZIELONKI PASŁĘCKIEJ W PASŁĘCKIM OŚRODKU KULTURY

DSC09393W niedzielę 20.09.2020 r. w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyła się premiera przedstawienia Aleksandra Fredry "Zemsta" w wykonaniu grup teatralnych z Zielonki Pasłęckiej i Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Młodzi aktorzy przygotowywali się do tego wielkiego wydarzenia dziewiętnaście miesięcy. Przedstawienie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem widzów, którzy wypełnili wszystkie wolne miejsca na sali a cały spektakl nagrodzili gromkimi owacjami.
 
Gratulujemy wszystkim aktorom! Czytaj więcej...

Zemsta - PREMIERA PRZEDSTAWIENIA GRUP TEATRALNYCH z POK oraz Zielonki Pasłęckiej w Domu Kultury w Zielonce Pasłęckiej

DSC09178W piątek 18.09.2020 r. w filii POK w Domu Kultury w Zielonce Pasłęckiej odbyła się premiera przedstawienia Aleksandra Fredry "Zemsta" w wykonaniu grup teatralnych z Zielonki Pasłęckiej i Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Młodzi aktorzy przygotowywali się do tego wielkiego wydarzenia dziewiętnaście miesięcy. Przedstawienie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem widzów, którzy zapełnili wszystkie wolne miejsca na sali a cały spektakl nagrodzili gromkimi owacjami na stojąco.

Gratulujemy wszystkim aktorom!

Czytaj więcej...

Zemsta - PREMIERA PRZEDSTAWIENIA GRUP TEATRALNYCH z POK oraz Zielonki Pasłęckiej

zemsta plakat sPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na premierę przedstawienia w wykonaniu młodych aktorów z Grupy Teatralnej POK i Zielonki Pasłęckiej, aktorzy zaprezentują "Zemstę" Aleksandra Fredry.
 
 
18 września godz. 18:00 - Dom Kultury w Zielonce Pasłęckiej - Wstęp wolny!
 
20 września godz. 18:00 - Pasłęcki Ośrodek Kultury - Wstęp wolny! Czytaj więcej...

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 603 gości oraz 1 użytkownik.

  • gosia

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 43

Miesiąc 2030

Od początku 2461192