Regulamin Studia Nagrań Pasłęckiego Ośrodka Kultury

logo POKWszystkich chętnych do skorzystania ze studia nagrań POK zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który znajduje się poniżej. Czytaj więcej...

Studio Muzyczne POK - warsztaty

DSC01648

Pasłęcki Ośrodek Kultury zrealizował zakup sprzętu w ramach PROW 2007-2013 „ Małe Projekty”, tytuł projektu „Studio Muzyczne POK”. Głównym urządzeniem do obróbki dźwięku jest profesjonalny komputer i program muzyczny. Zakupiono również sprzęt, który będzie wykorzystany do prób i nagrań . Udostępnienie profesjonalnego sprzętu muzycznego daje możliwość realizacji artystycznej mieszkańcom naszej gminy a przede wszystkim młodzieży. Jest to pierwsza pracownia muzyczna z profesjonalną salą prób na obszarze wszystkich gmin wiejskich Kanału Elbląskiego.

Czytaj więcej...

"STUDIO MUZYCZNE POK" - PROJEKT

Pasłęcki Ośrodek Kultury rozpoczął realizację projektu pn."Studio muzyczne POK". Celem projektu jest podniesienie jakości życia społeczności naszego regionu. Zakupiony sprzęt muzyczny pozwoli rozwijać pasję i udoskonalać umiejętności oraz daje możliwość rejestrowania nagrań muzycznych. 

 Projekt zawiera również organizację warsztatów w doskonaleniu umiejętności artystycznych w zakresie aranżacji muzycznych, gry zespołowej i indywidualnej oraz umiejętności pracy w studio nagraniowym. Dla zespołów muzycznych jest jedyną taką inicjatywą na terenie obszarów wiejskich Kanału Elbląskiego. W związku z udostępnieniem i wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu muzycznego, będzie możliwe upowszechnienie nowych technik rejestracji i nagrywania dźwięku (utworów muzycznych). Studio nagrań będzie pomagało w przeprowadzaniu prób i realizacji nagrań również zespołom zapraszanym przez POK na festiwale i konkursy realizowane przez jednostkę np.(rejestracja dźwięku z koncertów i prób) , możliwość korekty (obróbki) nagrań za pomocą nowej technologii rejestracji dźwięku.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Operacja realizowana przez Pasłęcki Ośrodek Kultury w Pasłęku w ramach działania Osi 4 LEADER Mały Projekt poprzez Lokalną Strategię Rozwoju Obszarów Wiejskich Kanału Elbląskiego.

 

 efr na rzecz row

ksoww200

 

515px-LEADER-Logo.svg

ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi logo200px

logo

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 395 gości oraz 1 użytkownik.

  • gosia

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 37

Miesiąc 2024

Od początku 2461186