Talent 2015 - KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW FINAŁU

TALENT PLAKAT

 

 

 

 

 

 

 

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW FINAŁU TALENT 2015


I KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE - KLASY I - III

1. Nikola Pietkiewicz (Szczytno)
2. Natalia Hajn (Szczytno)
3. Maja Wierzchołowska (Szczytno)
4. Kinga Jankiewicz (Pasłęk)
5. Zespół „Nutki” (Szkoła Podstawowa w Godkowie)
6. Maciej Golian (Szczytno)
7. Kinga Romasz (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
8. Alicja Czyrko (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
9. Małgorzata Głodowska (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
10. Alicja Pietrusik (Braniewskie Centrum Kultury)
11. Aleksandra Gryczko (Bartoszyce)
12. Martyna Staszkiewicz (Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście)
13. Marta Kocenko (Szczytno)
14. Aleksandra Kocenko i Małgorzata Gwiazda (Szczytno)
15. Magdalena Siok (Szczytno)
16. Julia Zawadzka (Orneta)
17. Martyna Suzinowicz (Suchacz)


II KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE - KLASY IV - VI

1. Jowita Lędzińska (Tolkmicko)
2. Oliwia Tuzimek (Suchacz)
3. Marta Drężek (Nowy Dwór)
4. Wojciech Skrajny (Spychowo)
5. Daria Kalińska (Plajny)
6. Łucja Gajownik (SP Godkowo)
7. Anita Pryt (Dobry)
8. Wiktoria Głodowska (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
9. Oliwia Pauperowicz (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
10. Magdalena Wronowska (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
11. Dawid Kaczyński (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
12. Julia Babik (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
13. Angelika Krawczyk (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
14. Adrianna Boczkowska (Tolkmicko)
15. Karolina Klimczak (Młodzieży Dom Kultury w Bartoszycach)
16. Zespół dziecięcy z MGOK w Tolkmicku (Tolkmicko)
17. Lidia Szymańska (Bartoszyce)
18. Adrian Ostręga (Wilczęta)
19. Zuzanna Belka (Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście)
20. Adrianna Naruszewicz (Bartoszyce)
21. Anna Suchora(Braniewskie Centrum Kultury)
22. Zosia Sapińska(Braniewskie Centrum Kultury)
23. Oktawia Bernaś (Miejski Dom Kultury w Ornecie)

III KATEGORIA - GIMNAZJUM

1. Sebastian Haza (Elbląg)
2. Katarzyna Gronowska (Świętajno)
3. Weronika Pietkiewicz (Szczytno)
4. Maria Kołodziejczyk (Wielbark)
5. Wojciech Wajc (Studio wokalne „Dreams” Nowe Miasto Lubawskie)
6. Aneta Bujnowska (Bartoszyce)
7. Julia Zielińska (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
8. Natalia Ilczuk (Suchacz)
9. Anna Jurczak (Tolkmicko)
10. Bartosz Furman (Jelonki)
11. Julia Pielech (Sebastian Haza)
12. Aleksandra Galińska (Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście)
13. Gabriela Żołądek (Miejski Dom Kultury w Ornecie)
14. Ada Dudek (Szczytno)
15. Karolina Karpińska (Szczytno)
16. Magdalena Kusior (Szczytno)
17. Aleksandra Kopańska (Pasłęk)
18. Judyta Nietupska(Braniewskie Centrum Kultury)
19. Natalia Więckiel (Miejski Dom Kultury w Ornecie)
20. Kacper Lewandowski (Orneta)

IV KATEGORIA - SZKOŁY ŚREDNIE, STUDENCI, DOROŚLI

1. Natalia Jackiewicz (Wielbark)
2. Agata Graczyk (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
3. Marta Dadura (Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński)
4. Sławomir Buzanowski (Stary Dzierzgoń)
5. Patrycja Januszkiewicz, akompaniuje zespół „Skansen Band” (Centrum Kultury Gminy Ełk)
6. Barbara Klikowicz (Tolkmicko)
7. Justyna Strojczyk (Orneta)
8. Aleksandra Laskowska, Natalia Orzeł (Tolkmicko)
9. Emilia Golian (Szczytno)
10. Pascal Kobyliński (Szczytno)
11. Urszula Spychalska (Pasłęk)
12. Magdalena Maczan, Aga Łopiałło, Mateusz Puszkarewicz (Pozezdrze)
13. Szymon Abramczyk (Fundacja Kreolia – Kraina Kreatywności)

 

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 1 użytkownik.

  • gosia

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 93

Miesiąc 2240

Od początku 2383241