rownaj kroku-1-DSC01859

W dniach 26-27 października 2013 r. w sali nr 13 Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyły się warsztaty taneczne zrealizowane w ramach projektu „Równaj kroku w rytm hip-hopu”, które prowadzone były przez Marcina Szeligowskiego.

DSC00256-1

 

Grupy Echo Team i Echo Show brały udział w warsztatach tanecznych zrealizowanych w ramach projektu „Równaj kroku w rytm hip-hopu”, które odbyły się w POKu 27, 28 i 29 września 2013 r. i które prowadzone były przez Marcina Szeligowskiego i Sławomira Wilka

 

DSCF7775

W dniach 27, 28 i 29 września 2013 r. w sali nr 13 Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbędą się warsztaty taneczne realizowane w ramach projektu „Równaj kroku w rytm hip-hopu”.

Warsztaty będą prowadzili Marcin Szeligowski i Sławomir Wilk.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach! 

1-DSCF7845

W dniach 12-08-2013 r. - 21-08-2013 r. 45-osobowa grupa uczestników projektu „Równaj kroku w rytm hip-hopu” wyjechała na 10-dniowy obóz taneczny do miejscowości Stęszewko, położonej na skraju malowniczej Puszczy Zielonka. Podczas codziennych obozowych treningów młodzi  tancerze podnosili swoje umiejętności  w stylu tańca hip-hop.

logo europejski fundusz spolecznylogo kapital ludzki

 

 

 

Pasłęcki Ośrodek Kultury realizuje współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju projekt „Równaj kroku w rytm hip-hopu”.

W poniedziałek 12 sierpnia 45 uczestników projektu pt.  "Równaj kroku w rytm hip-hopu" wyjeżdża do Stęszewka na trwający 10 dni obóz taneczny z profesjonalnymi choreografami hip-hopu.. Obóz będzie realizowany w Ośrodku Wypoczynkowym „Wrzos”.  Miejsce to zostało wybrane ze względu na doskonałe warunki socjalne i profesjonalną, bardzo dobrze wyposażoną salę taneczną oraz bliską lokalizację pierwszej szkoły hip-hopowej w Poznaniu.

Dzięki realizacji projektu 45 młodych Pasłęczan znacznie podniesie swoje umiejętności taneczne.  Projekt Pasłęckiego Ośrodka Kultury  zaspokoi oczekiwania młodych tancerzy w zakresie edukacji tanecznej i przygotuje najzdolniejszych spośród nich do pełnienia w przyszłości roli animatorów tańca.