KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW FINAŁU TALENT 2019

talent2019 sKOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW FINAŁU
TALENT 2019
 
 
 
 
 
 
 
I KATEGORIA
KLASY I - III
 
1. Nikola Głuszyk
2. Julia Walczak
3. Klaudia Aleksandrowicz
4. Klaudia Tkacz
5. Weronika Starostecka
6. Lena Czekawy
7. Agata Twardowska
8. Maja Orzoł 
9. Aurelia Kowalewska
10. Magdalena Sawuła 
11. Amelia Somionka
12. Julia Grigorjew
13. Gabriela Farjan
14. Julia Kowal
15. Nikola Borysiak
 
 
II KATEGORIA
KLASY IV - VI
 
1. Iga Lemańska
2. Julia Pastuszak
3. Dawid Krasiński
4. Kalina Rurka
5. Kinga Jankiewicz
6. Oliwia Baca
7. Natalia Heichel
8. Klaudia Jankowska
9. Natasza Kalisz 
10. Zuzanna Szpakowska
11. Nikola Bukowska
12. Maja Nienierza
13. Aniela Podborowska
14. Żaklin Buchowiecka
15. Hanna Gmińska
16. Fabian Łata
17. Aleksandra Gwazdacz
18. Maja Tumkiewicz
19. Maja Szablak
20. Roksana Skurka
21. Karolina Perowicz
22. Wiktoria Kuźmowicz
23. Jacek Mycak
24. Amelia Chomej
25. Lidia Jurowska
26. Alicja Brzozowska
27. Blanka Magun
28. Kornelia Krywko
29. Hanna Rydzewska
30. Rozalia Kozłowska
31. Klaudia Wierzbowska
32. Oliwia Płotka
 
 
III KATEGORIA
GIMNAZJUM i KLASY VII i VIII
 
1. Kamila Kupniewska 
2. Julia Jarka 
3. Julia Maj
4. Michał Cichocki
5. Aleksandra Gryczko
6. Aleksandra Jarzynka
7. Monika Mańka
8. Daria Piech
9. Aleksandra Staręga
10. Julia Orłowska
11. Karolina Bułak
12. Kinga Szarag
13. Weronika Okrój 
14. Dominika Dąbrowska
15. Arleta Gnoza
16. Zofia Grejtowicz
17. Wiktoria Sawicka
18. Julia Matyjasek
19. Aleksandra Bielak
20. Weronika Karaś 
21. Oktawia Bernaś 
22. Martyna Sostek 
23. Emilia Chorążewicz
24. Natalia Hajn
25. Agata Bazydło 
26. Zuzanna Brzostek
27. Nadia Wierzbowska
28. Maja Wierzchołowska
29. Natasza Wernerowicz
30. Klaudia Dudulska
 
 
IV KATEGORIA
SZKOŁY ŚREDNIE, STUDENCI, DOROŚLI
 
1. Julia Pielech
2. Patryk Bewicz
3. Michał Potrapeluk 
4. Donata Hreczuch
5. Julita Wiórgowska
6. Aleksandra Gładzińska
7. Adrian Albrecht
8. Julia Nadrowska
9. Natalia Łojewska
10. Daria Kasin
11. Paulina Cybulko
12. Oliwia Panaś 
13. Natalia Czerwińska
14. Hubert Kalinowski
 
 
V KATEGORIA
ZESPOŁY
 
1. Kinga Jankiewicz i Michał Cichocki
2. Klaudia Firlej i Aleksandra Sądej 
3. „Vocal Team” 
4. „Jedyneczki”
5. Piotr Piórkowski i Julia Abramczyk
6. „Zaelblągowani”
 
 
 
 
 
 
 

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 32

Miesiąc 1174

Od początku 2410141