WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH - SPEKTAKL PLENEROWY

SPEKTAKL PLENEROWY sBurmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, 8 sierpnia (sobota) o godz. 19:00 odbędzie się spektakl plenerowy pt. "Wszystko o mężczyznach" w wykonaniu aktorów z Teatru im. A. Sewruka z Elbląga.
 
Wszystko o mężczyznach to sztuka, przedstawiająca obraz współczesnego mężczyzny, borykającego się z problemami ludzkiej natury. Gavran precyzyjnie konstruuje świat męskich rozmów, a typy bohaterów, kreślone niekiedy stereotypowo, oddają istotę męskiego spojrzenia na egzystencję.
 
Spektakl zabierze publiczność w podróż po świecie męskich dylematów, gdzie wszystko opowiedziane zostanie szczerze, sentymentalnie, ale przede wszystkim z dużą dawką doskonałego humoru.

Kino Zamkowe zaprasza

benjamin sSerdecznie zapraszamy do Kina Zamkowego.

Czytaj więcej...

„Muzyka na Warmii i Żuławach”

Muzyka na Warmii i ŻuławachssssSFestiwalowy lipiec nad Wąską

Są różne powody, aby odwiedzić Pasłęk w tegoroczne wakacje. Piękne krajobrazy, unikatowe zabytki, gościnni mieszkańcy itd. Dla melomanów najważniejszy jest jeden – koncert w ramach Festiwalu „Muzyka na Warmii i Żuławach”, który odbędzie się 9 lipca. Jak co roku, Elbląska Orkiestra Kameralna powiedzie nas ku muzyce z czterech stron świata, a tym razem uczyni to pod batutą Michała Krężlewskiego.

Czytaj więcej...

Dzień Ojca

17947Dzisiaj obchodzimy Dzień Ojca, a więc wszystkim tatom składamy najlepsze życzenia! Z tej okazji podczas dzisiejszych zajęć plastycznych dzieci będą miały okazję wykonać pracę plastyczną dla taty.

Kino Zamkowe zaprasza

muu s
 
Serdecznie zapraszamy do kina! Czytaj więcej...

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 483

Miesiąc 2089

Od początku 2456091