Ogłoszenie

89431468 1532277836924842 4814999788716032000 nZgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od 12 marca do 10 kwietnia następuje odwołanie wszystkich zajęć prowadzonych w Pasłęckim Ośrodku Kultury oraz odwołuje się seanse Kina Zamkowego. 
 
 
Wszystkie komunikaty dotyczące wydarzeń organizowanych w przyszłości oraz funkcjonowania POKu będą podawane na bieżąco w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej.

Konkurs na Marzannę

marzanna! Uwaga  !

Ogłaszamy Wiosenny Konkurs Plastyczny pt. „Marzanna”

Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież z Gminy i Miasta Pasłęk. Poznajcie zasady konkursu 👇
Stwórz swoją własną Marzannę! Technika wykonania dowolna. Można używać farbek, kredek, plasteliny, wycinanki, bibuły, gazet i wszystkiego co macie pod ręką. Ważne, aby Wasza Marzanna była kolorowa, wiosenna i radosna!

Technika oraz format prac dowolne.

Zachęcamy do tworzenia prac zarówno w formie płaskiej jak i przestrzennej.

- ZRÓB ZDJĘCIE PRACY, a następnie załącz i wyślij w wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W treści wiadomości koniecznie podaj imię i nazwisko oraz wiek autora pracy.
- Na Twoją pracę czekamy do końca niedzieli 5 kwietnia.
- W czwartek 9 kwietnia opublikujemy na stronie www oraz fb prace i ogłosimy wyniki. Autorzy zwycięskich prac otrzymają od nas nagrody rzeczowe. A WIĘC STARTUJEMY❗

DZIEŃ KOBIET W KINIE ZAMKOWYM

DSC07839

W dniu 8 marca 2020 r. Kino Zamkowe przygotowało specjalnie dla wszystkich Pań projekcję filmu „Swingersi”, która poprzedzona była koncertem zespołu „Furs Duo” . Sala widowiskowo-kinowa była zapełniona po brzegi. Każda z Pań została obdarowana także kwiatkiem, który był miłą zapowiedzią całego wieczoru. Cieszymy się z tak udanego Dnia Kobiet i dziękujemy wszystkim za przybycie.
 
 
 
 
 

DZIEŃ KOBIET

dzien sZ okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (niedziela) 2020 r. o godz. 18:00 do sali widowiskowo – kinowej na koncert zespołu Furs Duo. O godz. 19:00 rozpocznie się seans filmu pt."Swingersi".
 
Zakup biletu na film upoważnia do wstępu na koncert.
Ceny biletów na film wg cennika Kina Zamkowego. Czytaj więcej...

JARMARK WIELKANOCNY

jarmark 2020 sPasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się 5 kwietnia 2020 r. (niedziela) w godzinach od 10:00 do 14:00, w holu Kina Zamkowego w Pasłęku (Plac św. Wojciecha 5).
 
Prezentowane dziedziny sztuki ludowej obejmują: haft, koronki, malarstwo, rzeźbę, plecionkarstwo, pieczywo obrzędowe, wyroby z bursztynu, wosku, miodu, pamiątkarstwo i inne.
 
W czasie jarmarku o godz. 12:00 wystąpi kapela “Sztama”.
 
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
Wystawców zainteresowanych wzięciem udziału w jarmarku prosimy o kontakt w sekretariacie Pasłęckiego Ośrodka Kultury tel. 55 248 3121 oraz pobranie i wypełnienie karty zgłoszenia i odesłanie/bądź dostarczenie na adres: Pasłęcki Ośrodek Kultury, Plac św. Wojciecha 5, 14-400 Pasłęk.
 

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 357 gości oraz 1 użytkownik.

  • gosia

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 38

Miesiąc 2967

Od początku 2441775