x GALA TANECZNA mSerdecznie Państwa zapraszamy 21.06.2023 r. o godz. 18:00 do Teatru im. A. Sewruka w Elblągu na X Galę Taneczną. W ramach współorganizacji Pasłęckiego Ośrodka Kultury z Centrum Tańca Cadmans na deskach elbląskiego teatru zaprezentują się nasze sekcje taneczne.

 

Konfrontacje Taneczne 202328 maja 2023 r. w CSE Światowid w Elblągu odbyły się Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne. Miło jest nam poinformować, że sekcja taneczna z Pasłęckiego Ośrodka Kultury zdobyła drugie miejsce w kategorii Modern/Contemporary w przedziale wiekowym do 9 - 11 lat!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dni Rodziny 2023Dnia 27 maja 2023 r. w Parku Rekreacyjno-Edukacyjnym na Placu Tysiąclecia odbyły się XXV Warmińsko Mazurskie Dni Rodziny zorganizowane przez Urząd Miejski i Pasłęcki Ośrodek Kultury. Imprezę otworzył Zastępca Burmistrza Marek Sarnowski.

W programie znalazły się atrakcje takie jak: występy zespołów tanecznych POK Dance oraz instruktorki Laury Żurawskiej, familijny spektakl teatralny przygotowany przez Teatr Muzyczny Hals oraz konkurs wiedzy o profilaktyce antyalkoholowej, szereg zabaw i konkursów nagradzanych atrakcyjnymi nagrodami, występ solistów z sekcji wokalnej POK prowadzonej przez Wojciecha Hazę oraz pokaz i działania edukacyjne sprzętu policyjnego i strażackiego.

Dziękujemy rodzinom za obecność i udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Zadanie finansowane jest ze środków Gminy Pasłęk na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Przeciwdziałania Alkoholizmowi oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2023 rok.

projekt plakat 14.04.23 mmmPasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty taneczne SAMBA BRAZYLIJSKA I LATINO SOLO, które odbędą się już 14 kwietnia od godz. 18:00 do 20:00.

Zajęcia poprowadzi:

Monika Żelazna - taniec jest jej pasją praktycznie od zawsze. Od najmłodszych lat uczyła się tańca klasycznego, ludowego, zaś jako nastolatka rozwijała nabyte umiejętności w tańcu towarzyskim.
W 2019 roku została certyfikowaną instruktorką sportu o specjalności taniec. Uczestniczka niezliczonych warsztatów tanecznych i pokazów. Wystąpiła na Sambodromie podczas parady, reprezentując jedną z brazylijskich szkół samby podczas karnawału w Rio. Największą miłością darzy sambę brazylijską, rozwijając się pod okiem najlepszych instruktorów renomowanych szkół samby z Rio de Janeiro i São Paulo. Organizuje różne taneczne projekty, do których zaprasza wszystkie chętne kobiety, pragnące się rozwijać i przeżyć cudowne taneczne chwile. Jest instruktorem w Centrum Tańca Cadmans.

Wejściówka: 30 zł

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy osobiście w sekretariacie POK lub telefonicznie 55 248 3121

Serdecznie zapraszamy!

pok dance otwarte zajecia 06.02.23W poniedziałek 6 lutego 2023 r. w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się otwarte zajęcia z rytmiki z elementami gimnastyki oraz tańca współczesnego w dwóch grupach wiekowych. Pierwsza grupa skierowana była do przedszkolaków a kolejne dwie dla dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Licznie przybyłe dzieci z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach pod okiem doświadczonej instruktorki.