Pomnik Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej 21.04.22W dniu 21 kwietnia 2022 roku w Pasłęku uroczyście odsłonięto pomnik upamiętniający ofiary Zbrodni Katyńskiej. Uroczystości tradycyjnie rozpoczęła msza święta w kościele św. Bartłomieja, po której odbyła się druga część uroczystości przed zamkiem w Pasłęku. Po mszy świętej wystąpiła wokalistka Kinga Jankiewicz z sekcji wokalnej Pasłęckiego Ośrodka Kultury prowadzonej przez Wojciecha Hazę.

wokalne sPasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia otwarte sekcji wokalnej POK - nabór do sekcji.

Przyjdź odkryj swój talent wokalny! Praca z profesjonalistami pomoże Ci osiągnąć cel.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowany instruktor Wojciech Haza.

Zajęcia odbywają się w następujących dniach w sali nr 16:
- 26.01, godz. 13:00
- 28.01, godz. 13:00
- 02.02, godz. 13:00
- 04.02, godz. 13:00

Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy w sekretariacie POK lub telefonicznie: (55) 248-31-21.

Film świąteczny POK 2021 - przygotowaniaW sekcji wokalnej POK trwają właśnie przygotowania do nagrania filmu świątecznego, w którym usłyszymy najpiękniejsze kolędy i utwory świąteczne w wykonaniu: Nikoli Głuszyk, Kingi Jankiewicz, Kornelii Kliniewskiej oraz Michała Cichockiego. Sekcję wokalną Pasłęckiego Ośrodka Kultury prowadzi Wojciech Haza. Film pojawi się niedługo a teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przygotowań.

Morag Wojewodzki Festiwal Koled I Pastoralek 2021We wtorek 14 grudnia w Morąskim Domu Kultury odbył się XXII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy Maleńkiemu". Kolędy i pastorałki śpiewali soliści, duety, chóry i zespoły. Uczestnicy oceniani byli za emisję głosu, ekspresję wykonania oraz intonację.