25.04.23 Mały Książę25 kwietnia 2023 r. w sali widowiskowo-kinowej POK wystawione zostały dwa seanse sztuki pt. "Mały Książę" w wykonaniu Grupy Teatralnej z Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Był to trzeci i czwarty spektakl tej sztuki wystawiony w ramach XI Pasłęckiej Wiosny Teatralnej. Przedstawienie obejrzała młodzież z pasłęckich szkół podstawowych i liceów, która wypełniła salę po brzegi.

Spektakl wyreżyserował Marcin Tomasik - aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu oraz prowadzący Grupę Teatralną.

Gratulujemy wszystkim aktorom!

 

24.04.23 Mały KsiążęDzisiejszego dnia - 24.04.23 w ramach XI Pasłęckiej Wiosny Teatralnej odbył się seans sztuki „Mały Książę” w wykonaniu Grupy Teatralnej Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Spektakl wyreżyserował Marcin Tomasik - aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu oraz prowadzący Grupę Teatralną. Młodzi aktorzy zaprezentowali swój spektakl przed publicznością z pasłęckich i elbląskich szkół podstawowych i liceów. Na koniec każdy z aktorów otrzymał z rąk Burmistrza Pasłęka dr Wiesława Śniecikowskiego grę "Wybuduj Pasłęk" , czekoladę oraz płytę sekcji filmowej POK z nagraniem premierowego spektaklu "Małego Księcia".  Przygotowania do spektaklu trwały przez cały rok intensywnej pracy.

Gratulujemy wszystkim aktorom!

23.04.23 Mój boski rozwódWczorajszego wieczoru 23 kwietnia 2023 r. na deskach sceny sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury, zgromadzona licznie publiczność, miała okazję zobaczyć sztukę pt. "Mój boski rozwód". Ten spektakl to zabawny i wzruszający monodram o miłości i zdradzie, przyjaźni, przemijaniu i radości z życia oraz o tym, jak radzić sobie z samotnością oraz podnosić się po rozstaniu.

W rolę Angeli wcieliła się znakomita Teresa Suchodolska.

22.04.23 przedstawienie "Mały Książę"22 kwietnia 2023 r. w sali widowiskowo - kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyła się premiera spektaklu pt. „Mały Książę” w wykonaniu Grupy Teatralnej Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Spektakl wyreżyserował Marcin Tomasik - aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu oraz prowadzący Grupę Teatralną. Przedstawienie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem widzów, którzy nagrodzili spektakl gromkimi brawami. Podczas premiery obecny był także pan Mirosław Siedler - dyrektor Teatru im. a. Sewruka w Elblągu.

Gratulujemy wszystkim aktorom!

Adonis 20.04.23Wspaniałymi przedstawieniami rozpoczęła się w dniu dzisiejszym - 20.04.2023, XI Pasłęcka Wiosna Teatralna. Na scenie sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się aktorzy Teatru im. A. Sewruka w Elblągu w spektaklu pt. "Adonis ma gościa". Sztuka wystawiona była dwa razy oraz dwa razy sala wypełniona była po brzegi. Reżyser sztuki - Fred Apke, słynący głównie z tragifars, jest doskonałym autorem sztuk dla dzieci. Niespodziewane zetknięcie dwóch różnych światów jest nad wyraz aktualnym przesłaniem, iż mimo odmienności, najważniejszy jest szacunek. Inny nie znaczy gorszy, a prawdziwa przyjaźń pozwala osiągnąć wielkie cele.