DSC0396129 września w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury wystawiona została sztuka Aleksandra Fredry "Zemsta" w wykonaniu grup teatralnych z Pasłęckiego Ośrodka Kultury i Zielonki Pasłęckiej. Był to szósty spektakl tej sztuki wystawiony w tym roku, a każde przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Gratulujemy wszystkim aktorom!

Zapraszamy 6 października na sztukę "Listy z domu wariatów" na podstawie wierszy Tadeusza Zawadowskiego w wykonaniu naszej Grupy Teatralnej.

Więcej informacji:http://www.pokpaslek.pl/index.php/grupa-teatralna/2509-listy-z-domu-wariat%C3%B3w.html

 
Zapraszamy do obejrzenia fragmetów "Zemsty" w wykonaniu Grupy Teatralnej z Pasłęckiego Ośrodka Kultury  https://www.youtube.com/watch?v=5PPVSlEYFz8

DSC03694W sobotę 11 września w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury wystawiona została sztuka Aleksandra Fredry "Zemsta" w wykonaniu grup teatralnych z Zielonki Pasłęckiej i Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem widzów.

Gratulujemy wszystkim aktorom!

zemsta wrzesien 13 21 sPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do sali widowiskowo-kinowej na spektakl teatralny Aleksandra Fredry pt. "Zemsta" w wykonaniu aktorów z Grupy Teatralnej POK oraz Grupy Teatralnej z filii POK w Zielonce Pasłęckiej.

 

 

11 września godz. 17:00 - Wstęp wolny

22 września godz. 10:00, godz. 13:00 - spektakle dla szkół

23 września godz. 10:00, godz. 13:00 - spektakle dla szkół

listy z domow wariatow ZSEiT31 maja 2021 r. w sali widowiskowo - kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyło się drugie przedstawienie spektaklu pt. „Listy z domu wariatów” na podstawie wierszy Tadeusza Zawadowskiego. Spektakl wyreżyserował Marcin Tomasik, scenografię przygotował Zygmunt Prończyk. Monodram w wykonaniu Mikołaja Guzka obejrzeli uczniowie szkół średnich z Pasłęka.

DSC0152430 maja 2021 r. w sali widowiskowo - kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyła się premiera spektaklu pt. „Listy z domu wariatów” na podstawie wierszy Tadeusza Zawadowskiego. Spektakl wyreżyserował Marcin Tomasik, scenografię przygotował Zygmunt Prończyk. Monodram w wykonaniu Mikołaja Guzka zgromadził wielu widzów, którzy nagrodzili spektakl owacjami na stojąco. Podczas premiery obecny był także autor wierszy Tadeusz Zawadowski, który po premierze podpisywał swoje książki.