DSC00517W dniach od 27 do 28 lutego 2021 r. w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się próby do spektaklu online prowadzone przez Marcina Tomasika - aktora Teatru im. A. Sewruka w Elblągu. Próby były poświęcone przygotowaniom do nagrania spektaklu pt. "Listy z domu wariatów" na podstawie wierszy Tadeusza Zawadowskiego.

DSC09521W sobotę 26 września oraz we wtorek 29 września 2020 r. w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyły się dwa seanse przedstawienia Aleksandra Fredry "Zemsta" w wykonaniu grup teatralnych z Zielonki Pasłęckiej i Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Młodzi aktorzy przygotowywali się do tego wielkiego wydarzenia dziewiętnaście miesięcy. Przedstawienie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem widzów, którzy wypełnili wszystkie wolne miejsca na sali a cały spektakl nagrodzili gromkimi owacjami.
 
Gratulujemy wszystkim aktorom!

zzzz sZe względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, serdecznie zapraszamy dnia 26 września o godz. 18:00 oraz 29 września o godz. 11:00 do sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury na dodatkowy spektakl! Szczególnie zapraszamy uczniów szkół, dla których będzie to niesamowita możliwość poznania szkolnej lektury.

DSC09393W niedzielę 20.09.2020 r. w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyła się premiera przedstawienia Aleksandra Fredry "Zemsta" w wykonaniu grup teatralnych z Zielonki Pasłęckiej i Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Młodzi aktorzy przygotowywali się do tego wielkiego wydarzenia dziewiętnaście miesięcy. Przedstawienie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem widzów, którzy wypełnili wszystkie wolne miejsca na sali a cały spektakl nagrodzili gromkimi owacjami.
 
Gratulujemy wszystkim aktorom!

zemsta plakat sPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na premierę przedstawienia w wykonaniu młodych aktorów z Grupy Teatralnej POK i Zielonki Pasłęckiej, aktorzy zaprezentują "Zemstę" Aleksandra Fredry.
 
 
18 września godz. 18:00 - Dom Kultury w Zielonce Pasłęckiej - Wstęp wolny!
 
20 września godz. 18:00 - Pasłęcki Ośrodek Kultury - Wstęp wolny!