Pasłęczanie Jeziorany 15.07.23Dnia 15.07.2023 r. Zespół Folklorystyczny „Pasłęczanie” wziął udział w XXXVIII Wojewódzkim Przeglądzie Kapel i Zespołów Śpiewaczych Warmii i Mazur w Jezioranach. Impreza rozpoczęła się tradycyjnym, barwnym korowodem artystów, który przeszedł z Ośrodka Sportu i Rekreacji do Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbyły się przesłuchania konkursowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

DSC06507 2 mMiło jest nam poinformować, że działający przy Pasłęckim Ośrodku Kultury Zespół Folklorystyczny „Pasłęczanie” zaprezentował się w Kurzętniku podczas "XII Przeglądu Zespołów Ludowych". Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów podczas zbliżającego się przeglądu kapel i zespołów śpiewaczych w Jezioranach, który odbędzie się 15 lipca 2023 r.

vvvZespół Folklorystyczny "Pasłęczanie" poszukuje akordeonisty. Osoby zainteresowane zapraszamy w poniedziałki o godz. 16:00 do galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury na próby zespołu.

pasleczani nhe 212 listopada 2022 r. odbyło się nagranie Zespołu Folklorystycznego „Pasłęczanie” działającego przy Pasłęckim Ośrodku Kultury do programu w TVP 3 Olsztyn.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

https://olsztyn.tvp.pl/64487303/jubileusz-pasleczan-kazdy-moze-dolaczyc

 

40 lecie zespołu folklorystycznego PasłęczanieW czwartek 3 listopada 2022 r. odbyło się uroczyste podziękowanie obecnym jak i byłym członkom Zespołu Folklorystycznego "Pasłęczanie" za wieloletnią działalność artystyczną. Na spotkaniu obecny był Starosta Elbląski Maciej Romanowski oraz Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski, którzy na ręce pani kierownik "Pasłęczan" Edyty Godzieby złożyli oficjalne podziękowania w imieniu władz oraz mieszkańców Miasta i Gminy Pasłęka.