1

W dniach 9 i 10 marca 2013 r. odbyły się kolejne warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży uczestniczących w projekcie "Taniec - sposób na życie", który jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, przez Pasłęcki Ośrodek Kultury. Warsztaty poprowadziły Monika Górniakowska i Agnieszka Domańska.


DSCF7048_1

W dniach 1 i 2 grudnia odbyły się kolejne warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży, które uczestniczą w projekcie "Taniec - sposób na życie" realizowanym ze środkówEuropejskiego Funduszu Społecznego, przez Pasłęcki Ośrodek Kultury. Warsztaty poprowadził sam dyrektor artystyczny wydziału Tańca w Gdyńskiej Szkole Artystycznej - pan Ivo Bruno Pomorski oraz v-ce mistrz świata z 2011 r. w stylu hip-hop - pan Marcin Szeligowski.


Dzięki realizacji projektu 30 osobowa grupa pasłęckich tancerek ma szansę jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności taneczne.

logo_europejski_fundusz_spolecznylogo_kapital_ludzki

30 czerwca 2012 w Parku Ekologicznym w Pasłęku odbyło się spotkanie integracyjne uczestników projektu „Taniec – sposób na życie” z instruktorami tanecznymi oraz wychowawcami obozowymi. Spotkanie przebiegało w atmosferze wesołej zabawy:były gry, konkursy oraz wspólny posiłek przy ognisku. Projekt jest realizowany przez Pasłęcki Ośrodek Kultury. Dzięki jego realizacji grupa 30 młodych tancerzy w sierpniu tego roku wyjedzie na profesjonalny obóz taneczny do Poronina,gdzie pod okiem specjalistów będą szkolić się w dziedzinach tańca klasycznego, hip-hopu i modern jazzu.

 

logo_europejski_fundusz_spolecznylogo_kapital_ludzki

DSC00001

W dniach 22-23 września w POK odbyły się warsztaty taneczne dla 30 osobowej grupy młodzieży i dzieci, które uczestniczą w projekcie „TANIEC - SPOSÓB NA ŻYCIE”.

Projekt współfinansowany przez UE ze środków EFS w ramach POKL na lata 2007-2013. Priorytet IX. Działanie 9.5 „Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich”.

 

 

logo_europejski_fundusz_spolecznylogo_kapital_ludzki

 

 

DSCF2257

DSCF2257

 

 

 

 

 

 

Pasłęcki Ośrodek Kultury realizuje współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju projekt „Taniec – sposób na życie”.

W dniach 9.08.2012r.-18.08.2012r.  trzydziestu uczestników projektu pt.  "Taniec - sposób na życie" brało udział w 10-dniowym obozie tanecznym z profesjonalnymi instruktorami tańca klasycznego, hip-hopu i modern jazzu, który odbył się w Poroninie w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym "Limba".

Dzięki realizacji projektu młodzi pasłęczanie podnieśli swoje umiejętności taneczne.

logo_europejski_fundusz_spoleczny

logo_kapital_ludzki