sekcja ssPasłęcki Ośrodek Kultury ogłasza nabór do sekcji plastycznej. Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat. Zajęcia będą odbywały się we wtorki od godz. 16:30 do godz. 17:30. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek 4 października 2022 r. w pracowni plastycznej POK w sali nr 21 (drugie piętro).

Ilość miejsc ograniczona - BRAK WOLNYCH MIEJSC.

(proszę zapisywać się do grupy rezerwowej - w przypadku dużego zainteresowania jest możliwość utworzenia drugiej grupy)

Zapisy e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (także przez sms): 735-091-529
W treści wiadomości proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek, nr tel do kontaktu.

Wakacyjne zajęcia plastyczne sierpień 2022W sierpniu w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się trzy spotkania, podczas których dzieci i młodzież uczestniczyli w warsztatach plastycznych. Podczas zajęć eksperymentowaliśmy z kolorem oraz różnymi sposobami malowania farbami akwarelowymi i plakatowymi.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć!

 

wakacyjne sPasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na wakacyjne zajęcia plastyczne. Na spotkaniach skupimy się na eksperymentach plastycznych z wykorzystaniem różnych środków.

Pasłęcki Ośrodek Kultury rozpoczął realizację projektu pn."CYFROWA PLASTYKA". Celem projektu jest wzrost dostępności do innowacyjnej kultury oraz poprawa stanu infrastruktury kultury zwiększającej dostęp do oferty kulturalnej podnosząc jej atrakcyjność. Wdrażanie nowoczesnych cyfrowych technologii, wzmocnienie działalności o charakterze ponadregionalnym poprzez zakup komputerów do realizacji nowatorskich zajęć plastycznych, wzbogacenie programu działalności kulturalnej i edukacji artystycznej Pasłęckiego Ośrodka Kultury.

 

Projekt przybliży mieszkańców naszej gminy do cyfryzacji i innowacji kulturalnych, otworzy bardzo szerokie możliwości prowadzenia edukacji plastyczno-graficznej dla dzieci i młodzieży na wysokim poziomie i zapewni optymalne warunki naszej działalności. Realizacja zadania pozwoli na systematyczne prowadzenie zajęć plastycznych na wysokim poziomie z zakresu grafiki komputerowej, stworzy dodatkowe profesjonalne warunki edukacyjne dzieciom i młodzieży naszej gminy, które zaowocują w przyszłości. Zajęcia prowadzone będą pod opieką profesjonalnego instruktora (plastyka-grafika). Projekt obejmuje stworzenie profesjonalnej pracowni komputerowej poprzez zakup dwóch jednostek komputerowych z profesjonalnym oprogramowaniem graficznym, dwa tablety graficzne oraz laserową drukarkę.

 

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego"

Nazwa zadania: CYFROWA PLASTYKA

MKiDN kolor

 

tablica fundusze 60 40 1 1 s

Pasłęcki Ośrodek Kultury informuje, że zajęcia plastyczne z dnia 14 czerwca (wtorek) zostają przełożone na środę 15 czerwca godz. 16.30 - 17.30