logo_europejski_fundusz_spolecznylogo_kapital_ludzki

 

 

 

 

Pasłęcki Ośrodek Kultury realizuje współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju projekt „Taniec – sposób na życie”.

W czwartek 9 sierpnia 30 uczestników projektu pt.  "Taniec - sposób na życie" wyjeżdża do Poronina na trwający 10 dni obóz taneczny z profesjonalnymi instruktorami tańca klasycznego, hip-hopu i modern jazzu. Obóz będzie realizowany w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym "Limba". Miejsce to zostało wybrane ze względu na doskonałe warunki socjalne i profesjonalną, bardzo dobrze wyposażoną salę taneczną.

Co roku w tym ośrodku swoje obozy taneczne przeprowadzają najbardziej prestiżowe szkoły tańca w Polsce: Lilla House Studio z Poznania oraz Egurolla Dance Studio z Warszawy. Spotkanie z tancerzami takich szkół jest wspaniałą okazją do nauki, wymiany doświadczeń oraz do nawiązania nowych kontaktów z ludźmi  ze świata tańca.

 

Dzięki realizacji projektu 30 młodych Pasłęczan znacznie podniesie swoje umiejetności taneczne.  Projekt Pasłęckiego Ośrodka Kultury  zaspokoi oczekiwania młodych tancerzy w zakresie edukacji tanecznej i przygotuje najzdolnieszych spośród nich do pełnienia w przyszłości roli animatorów tańca. 

Życzymy sukcesów !