Zatańczyły - zwyciężyły

Obraz_164

21 kwietnia 2012 w Młynarach odbył się VII Przegląd Zespołów Tańca Nowoczesnego. Konkurs zorganizował Ośrodek Kultury w Młynarach i Studio Tańca Hipnotic z Elbląga. W tanecznych zmaganiach uczestniczyły zespoły z Elbląga, Zalewa, Olsztyna, Tolkmicka, Młynar i Pasłęka. Tancerze rywalizowali ze sobą w kategoriach wiekowych do 11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat oraz w stylach tanecznych: disco dance, hip-hop i freestyle. Nasze miasto reprezentowały cztery zespoły: w kat. do 11 lat "Echo" i "Cacao Dance" oraz w kat. 12-15 lat "Show Girls" i "Just Dance". Pasłęczanki zatańczyły rewelacyjnie i zdobyły najwyższe miejsca na podium.

 

Pierwsze miejsce w  kategorii wiekowej 12-15 lat, w stylach hip-hop i freestyle zajął zespół "Show Girls". Miejsce drugie należało do młodziutkiego zespołu "Just Dance". W kategorii wiekowej do 11 lat dominowały zespoły "Cacao Dance"(I miejsce w stylu hip-hop)i "Echo"(I miejsce w stylu freestyle). Spośród naszych czterech tańczących zespołów na szczególne brawa i uznanie zasługuje zespół "ECHO", który zdobył główną nagrodę turnieju: GRAND PRIX dla najlepszego zespołu tańca nowoczesnego.


Zespołom gratulujemy. Przed nimi kolejne zmagania, tym razem na VI Europejskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 29-04-2012 w Malborku.

Powodzenia dziewczyny!

Obraz_064

Obraz_068

Obraz_081