Bezpłatne warsztaty z tańca orientalnego

WARSZATY TANIEC ORIENTALNYxs

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z tańca orientalnego, które odbędą się w środę 4 stycznia 2017 o godz. 18:00 w Pasłęckim Ośrodku Kultury (sala nr 13).

Taniec brzucha to zajęcia przeznaczone dla Wszystkich Pań. Negując najczęstsze obawy uczestniczek potwierdzamy, że nie wzrost, sylwetka czy wiek ma tutaj znaczenie. Wyznacznikiem zajęć prowadzonych przez Maisę jest wspólna zabawa dobra atmosfera i praca nad akceptacją siebie. To podstawa aby osiągnąć fantastyczne rezultaty nie tylko taneczne ale terapeutyczne i rehabilitacyjne potwierdzone przez liczne badania naukowe jak i praktykę. Doświadczenie Maisy w nauczaniu wskazuje, że tańczące panie czerpią wiele radości i satysfakcji ze wspólnego obcowania z kulturą Egiptu i wspólnym dzieleniu pasji.

Na zajęciach uczymy się swojego ciała, izolowania pacy mięśni oraz ogromnej świadomości ruchu. Ta gracja i kobiece ruchy potwierdzają poczucie kobiecości a nutka kokieterii dodaje uroku każdej z nas. Jak twierdzą uczestniczki - to czas dla nich, to wyczekany, magiczny moment w tygodniu, kiedy liczą się tylko one same a dodatkowe korzyści gubienia zbędnych kilogramów i kształtowania sylwetki to dodatkowy atut tych zajęć.

Zajęcia te prowadzi Maisa member of International Dance Council CID Unesco; Instruktor taneczny z uprawnieniami Ministra Sportu i Edukacji, doświadczona tancerka sceniczna; założycielka szkoły STO Maisa. By móc nauczyć się swojej miłości - tańca orientalnego w czasie studiów jako jedna z pierwszych Polskich tancerek rozpoczęła naukę w Kairze mieszkając w domu Hassana Khalila - bezapelacyjnego guru w dziedzinie tańca orientalnego. Jednocześnie kunszt taneczny systematycznie doskonaliła u największych gwiazd i najlepszych egipskich instruktorów, których ilość aktualnie ciężko zliczyć. W efekcie jej osobowość taneczna i występy sceniczne doczekały się uznania zarówno współpracujących ośrodków jak i w postaci licznych rekomendacji. Zaś sama jej sylwetka została opisana w Encyklopedii biograficznej Who is Who. Jednak jak twierdzi: Najważniejsza jest dla niej pasja i miłość do tańca, które sprawiają, że taniec jest nią a ona jest tańcem...