dzień kobiet ZP 08032024 038 pierwszeW dniu 8 marca 2024 r. w Domu Kultury w Zielonce Pasłęckiej odbył się Dzień Kobiet, podczas którego przybyłe panie miały okazję wysłuchać koncertu wokalistów: Jacka Wojnicza i Dawida Krasińskiego. W programie było także: Dzień Kobiet z firmą Prouve, kwiaty dla wszystkich Pań oraz słodki poczęstunek.

dzien kobiet zielonkaDom Kultury w Zielonce Pasłęckiej serdecznie zaprasza w dniu 8 marca 2024 o godz. 18:00 na Dzień Kobiet.

koncert koled zp 06012024 0216 stycznia 2024 r. w filii POK w Zielonce Pasłęckiej odbył się koncert kolęd pt. "Zagrajmy i Zaśpiewajmy". Na scenie wystąpiła Parafialna Orkiestra Dęta prowadzona pod batutą Andrzeja Krasińskiego w towarzystwie śpiewu pani Izabeli Charmuszko.

54654 koncert koled 23202 3 1 nnnPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na koncert kolęd pt. „Zagrajmy i Zaśpiewajmy”, który odbędzie się w sobotę 6 stycznia 2024 r. o godz. 17:00 w filii POK w Domu Kultury w Zielonce Pasłęckiej.

DSC08106W niedzielę 17 września 2023 roku w parafii św. Jana Chrzciciela w Zielonce Pasłęckiej odbyły się Dożynki Gminne zorganizowane przez Parafię św. Jana Chrzciciela w Zielonce Pasłęckiej, Urząd Miejski w Pasłęku, Pasłęcki Ośrodek Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku. Uroczystości rozpoczęła odpustowa i dziękczynna Msza Święta za tegoroczne plony w Sanktuarium Chrystusa Miłosiernego, po której uczestnicy przeszli z kościoła do Domu Kultury na otwarcie wystawy pt. "Na nowej ziemi" przygotowanej przez Bibliotekę Publiczną w Pasłęku. Pochód poprowadziła Orkiestra Dęta Parafialna pod batutą Andrzeja Krasińskiego. Następnie wszyscy przeszli na plac parafialny, gdzie mieli okazję posmakować regionalnych i lokalnych przysmaków. Swoje stoiska wystawiły poszczególne sołectwa oraz różne organizacje i instytucje. Na dzieci czekały liczne gry, zabawy i atrakcje. Na scenie wystąpiły zespoły: Orkiestra Dęta Parafialna z Zielonki Pasłęckiej, Zespół "Pasłęczanie", grupa wokalna z Pasłęckiego Ośrodka Kultury, Zespół "Ornecianie", Waldemar Rychły z kapelą z Poznania.