STEŃCZYK/GRECHUTA - KONCERT ZADUSZKOWY

koncert zaduszkowy 03.11.23Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Koncert Zaduszkowy Steńczyk/Grechuta, który odbędzie się w dniu 3 listopada (piątek) o godz. 19:00 w sali widowiskowo-kinowej POK.

„Steńczyk/Grechuta”, to projekt, w którym usłyszycie Państwo imponująco odświeżone i na nowo zaaranżowane piosenki z repertuaru wyjątkowego mistrza, Marka Grechuty.

Tomasz Steńczyk, zdobywca głównych nagród najważniejszych festiwali piosenki artystycznej, razem z wybitnymi muzykami jazzowym, tworzą nową, pełną wdzięku, urzekającą muzyczną ucztę, stworzoną z tych niezapomnianych utworów. W tym składzie koncertowali już na wielu znaczących scenach m.in.: Teatr Roma w Warszawie, Teatr Krasickiego w Krakowie, Piwnica pod Baranami, Teatr Atelier w Sopocie, CK ICE Kraków, Studio Polskiego Radia im. A. Osieckiej i wiele innych.

Bilety w cenie 50 zł do kupienia w sekretariacie Pasłęckiego Ośrodka Kultury lub na stronie: bilety na koncert (przy zakupie biletu na stronie pobierana jest opłata serwisowa w wysokości 3 zł)

Bilet uprawnia do wejścia na koncert, lecz nie ma przypisanego miejsca na widowni.