Weekend z R. 25.11.23W sobotę 25 listopada w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbył się spektakl komediowy pt. Weekend z R. “A Surfeit of Lovers” ze znakomitą obsadą aktorską.

Była to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów, która rozbawiła licznie zgromadzoną publiczność. Weekend z R. “A Surfeit of Lovers” to mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantował dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.

kino grudiezn mSerdecznie zapraszamy do Kina Zamkowego!

Szczegółowe informacje: http://www.pokpaslek.pl/index.php/kinopok.html

plakat koncert swiateczny mPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 17 grudnia o godzinie 17:00 na Koncert Świąteczny w wykonaniu zespołu „Vintage Trio”. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poczuć nadchodzącą magię świąt. W programie koncertu znajdą się znane wszystkim kolędy i przeboje muzyki świątecznej m.in. Santa Claus Is Coming to Town, Let it Snow, Cicha Noc, Wśród Nocnej Ciszy.

Zespół wystąpi w składzie: Krzysztof Narodowski - fortepian, Michał Dreger - gitara basowa, Jacek Wachowicz - perkusja.

Wstęp wolny!

joga grudzien 2023 mPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na zajęcia jogi, które odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 17:50.

Jednorazowa wejściówka: 20 zł

Zajęcia prowadzi certyfikowany instruktor: Agnieszka Olejniczak

Kopia zapasowa Kopia zapasowa Kopia zapasowa kino repertuar 22 24.09.23 mSerdecznie zapraszamy do Kina Zamkowego!

Szczegółowe informacje: http://www.pokpaslek.pl/index.php/kinopok.html