KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW FINAŁU TALENT 2018

talent 2018 plakat s

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW FINAŁU
TALENT 2018
 
 
 
 
 
 
I KATEGORIA: KLASY I – III
 
1. Zuzanna Żebrowska
2. Nina Kowalczyk
3. Gabriela Farjan
4. Lena Czekawy
5. Zuzanna Szpakowska
6. Kalina Rurka
7. Aleksandra Piotrowska
8. Kornelia Krywko
9. Nikola Wiśniewska
 
 
II KATEGORIA: KLASY IV – VI
 
1. Wiktoria Mateusiak
2. Hubert Ciok
3. Dawid Krasiński
4. Kinga Miszka
5. Nikola Pietkiewicz
6. Urszula Kucharska
7. Oliwia Gortatowska
8. Martyna Nowińska
9. Maja Wierzchołowska
10. Patrycja Jaroch
11. Maja Dziedzic
12. Magdalena Siok
13. Klaudia Jankowska
14. Michał Cichocki, akompaniament – Katarzyna Cichocka
15. Kinga Jankiewicz
16. Martyna Suzinowicz
17. Aniela Podborowska
18. Zuzanna Napolska
19. Natalia Zawadzka
20. Judyta Skuza
21. Aleksandra Jarzynka
22. Zofia Gutkowska
23. Wiktoria Kuźmowicz
24. Aleksandra Gryczko
25. Magdalena Janiak
26. Blanka Magun
27. Maciej Golian
28. Maja Banasiak
29. Arleta Gnoza
30. Roksana Skurka
31. Alicja Brzozowska
32. Nadia Rożentalska
33. Julia Świdwa
34. Martyna Staszkiewicz
 
 
III KATEGORIA: GIMNAZJUM I KLASY VII
 
1. Julia Jarka
2. Julia Maj
3. Zuzanna Nowińska
4. Laura Truszczyńska
5. Kinga Płotka
6. Adrianna Ługiewicz
7. Julia Buczkowska
8. Julia Zawadzka
9. Aleksandra Lewicka
10. Kinga Zielińska
11. Karolina Klimczak
12. Amelia Polaszewska
13. Zosia Chadaj
 
 
IV KATEGORIA: SZKOŁY ŚREDNIE, STUDENCI, DOROŚLI
 
1. Weronika Pietkiewicz
2. Dominika Siwek
3. Aleksandra Borowska
4. Adrian Olejnik
5. Wojciech Nowaczyk
6. Marcin Kucharski
7. Julita Wiórgowska
8. Donata Hreczuch
9. Wojciech Wajc
10. Aleksandra Galińska
11. Michał Potrapeluk
 
 
V Kategoria: Zespoły
 
1. „Kamerton”
2. „Grupa teatralna”
3.  „Delta”
4. Zespół wokalny “Serenada”
5. Zespół wokalny “Inaczej”
6. „Jedyneczki”
7. „Crazy band”
8. „Alebabki”
9. Duet - Anita Sienicka i Sylwia Dolna-Tkacz 
 
 

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 1 użytkownik.

  • gosia

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 93

Miesiąc 2240

Od początku 2383241