ksCantrum Tańca Cadmans oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury zapraszają na Taneczny Dzień Kobiet – jedyna taka okazja w Pasłęku!

Zapraszamy 7 marca 2019 r. na zajęcia solowe dla kobiet i mężczyzn. Sposób na dobrą zabawę, ćwiczenie izolacji, koordynacji przy dużej dawce dobrej karaibskiej muzyki.

Zajęcia poprowadzi rodowity Kubańczyk - Guillermo Denis od dziecka urzekający swoją salsą.

 

W swoim repertuarze prezentuje również pozostałe tradycyjne tańce kubańskie, takie jak Rumba, Son, Guaracha, Mozambique, Pilon, Conga, Cha cha cha, jak i nowocześniejsze rytmy – Timba, Reggaeton. W jego duszy nieustannie gra muzyka, a jego taniec to połączenie gracji, radości i zmysłowości, którymi ujmuje otoczenie. Laureat nagród Premio de Oro en Concurso Provincial de Musica Instrumental i Premio Provincial de la Danza w Santa Clara, Kuba. Na Kubie był członkiem La Compania Artistica Danzaria "5 de Diciembre", 2015-2016 tańczył dla Compania de Danza Narciso Medina oraz Compania de Danza Habana Queen Group. Uwielbia pracę z ludźmi, a przekazywanie wiedzy jest jego pasją. Zaraża uśmiechem, dzięki swojej energii i charyzmie motywuje do nauki, a taniec staje się przyjemnością.

 

Zajęcia odbędą się w dwóch blokach:

 

I blok godz. 18:30-19:30 Afro Salsa

cena 25 zł

 

II blok 19:30-20:30 Cubaton – Reggaeton Cubano

cena 15 zł

 

Promocyjna cena!

 

Bazując na kubańskiej salsie, wkroczysz w świat radości, energii i ciepłej atmosfery, dopracowany w kolorach afro-kubańskich. Salsa solo z połączeniem elementów afro-kubańskich, dzięki którym można poruszać wszystkimi mięśniami. Zajęcia dla kobiet i mężczyzn, poziom open.

 

Zapisy na zajęcia w sekretariacie POK tel. 55 248 – 31 -21

 

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zapis minimum 15 osób.

 

Ilość miejsc ograniczona.

Dofinansowano z Pasłęckiego Ośrodka Kultury.

 

 

 

 

 

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 9

Miesiąc 4706

Od początku 2438654